Kurz grafiky Adobe Illustrator a Photoshop

Naučte sa pracovať v programoch Adobe Illustrator a Photoshop od úplného začiatku.  Získate znalosti na prípravu grafických výstupov pre vektorovú a rastrovú grafiku. Budete sa môcť uchádzať o zamestnanie v oblasti tvorby grafiky, prípadne sami môžete začať fungovať ako grafik na „voľnej nohe“. Všetko závisí od vašej chuti sa učiť.

  • Základy grafiky a pojmov spojených s grafikou (vektorová a rastrová grafika..)
  • Program Adobe Illustrator a jeho využitie v praxi (vektorová grafika, príprava do tlače, vizitky, logá..)
  • Program Adobe Photoshop a jeho využitie v praxi (úprava fotografií, retušovanie, fotomontáže..)

Pre koho je kurz určený?

Tento kurz je určený pre tých, ktorí sa chcú naučiť vytvárať grafiku v programoch Adobe Illustrator a Photoshop. Poskytne Vám všetky potrebné základy k tomu, aby ste sa mohli ďalej rozvíjať. V kurze získate prehľad, aké sú princípy a rozdiely v tvorbe grafiky pre web a tlač. Naučíte sa vytvárať rôzne grafické materiály (vizitky, letáky, retušovať fotografie a pod.).

Ako môžem kurz absolvovať?

V dôsledku pandémie je nevyhnutné počas kurzu doržiavať všetky hygienické pravidlá nariadené vládou Slovenskej republiky. Kurz je možné absolvovať u nás v Martine alebo na vami dohodnutom mieste (vo vašej kancelárii a pod.). Kurz môžete absolvovať aj online, pomocou zdieľania obrazovky a videohovorom.

Koľko trvá kurz?

Kompletný kurz grafiky trvá približne 20 hodín. Je možné sa zameriať iba na konkrétne časti, o ktoré máte záujem. Môžete sa tak naučiť presne tie časti, ktoré budete využívať v praxi. Napríklad si môžete vybrať tému prípravu grafiky pre tlač a zaplatíte tak iba za čas potrebný pre výučbu tejto témy.

Aká je cena kurzu grafiky?

Kompletný kurz grafiky v programoch Adobe Illustrator a Photoshop stojí 600€. V prípade výučby iba konkrétnej témy, je cena 30€ / hodinu.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave a navrhneme Vám naše kreatívne riešenia.


VOLAJTE

Počas pracovných dní na telefónne číslo

PÍŠTE

Máte otázku alebo záujem o naše služby?

KANCELÁRIA

Nájdete nás na Košútska 12, 036 01 Martin