Internetové obchody

Nenechajte, aby Vás konkurencia prebehla a ponúknite svoje produkty zákazníkom k nákupu priamo cez internet. Či len ako privyrobenie ku kamennej predajni, alebo hlavná obchodná činnosť, Vaše zisky vďaka internetovému obchodu ďalej porastú.

Priebeh vytvorenia e-shopu u nás.

Webdesign: Na začiatok sa porozprávame o možnostiach grafického výzoru stránky. O umiestnení navigácie, a iných prvkov podľa Vášho želania. My tiež poskytneme návrhy, podľa našich osvedčených postupov, a s týmto základom vytvoríme vizuálnu stránku vašeho e-shopu.

Výroba stránky: Celý proces tvorby www stránky si môžete pozerať z ľubovoľného zariadenia, keďže bude prebiehať priamo na internete. Nie Však na Vami zvolenej doméne. Tam potom presunieme až hotovú stránku. Kým sa tak stane, budeme z Vašej strany potrebovať aj materiály, ktoré na e-shop umiestnime. Sú to hlavne texty k jednotlivým podstránkam a produktom a, samozrejme, aj obrázky. Spomedzi nich bude najdôležitejšie logo. V prípade, že ho ešte nemáte, alebo chcete nové, vieme ho navrhnúť. Pozrite si nami vytvorené logotypy v referenciách.

Vytváranie produktov: Ďalšou vecou potrebnou pre internetový obchod pridanie samotných produktov. Bez nich by e-shop nemal príliš veľký význam. Na začiatok Vám vytvoríme niekoľko vzorových produktov, pričom Vás to aj naučíme, aby ste boli schopný si ďalšie produkty vytvárať sami.

Zaučenie do redakčného systému CMS: V tomto kroku Vás naučíme všetko potrebné ohľadom obsluhy Vášho internetového obchodu ako je pridávanie stránok, podstránok, obsahu, obrázkov či celých galérií. Nemusíte sa ničoho báť, je to celkom jednoduché a do samotného programovania to má veľmi ďaleko. Obsluha CMS systému sa dá porovnať s vytváraním textu v programoch ako je Microsoft Word.

Čo ďalej? S odovzdaním internetového obchodu naša spolupráca skončiť nemusí. Môžeme spolupracovať aj naďalej. Môžeme vám graficky upravovať obrázky vašich produktov alebo vám pomôžeme s vytvorením newslettera.

Stále sa neviete rozhodnúť prečo si vybrať práve nás?
Možno Vám v rozhodovaním pomôžu referencie na nami vytvorené e-shopy. Prípadne si môžete pozrieť aj webové stránky. Nájdete tam aj odkazy, pomocou ktorých sa dostanete priamo na danú stránku alebo obchod.

Taktiež si môžete pozrieť náš profil, kde sa o našom tíme dozviete viac informácií.

Tu si môžete overiť dostupnosť Vašej domény, ak je voľná, odporúčame Vám si ju čím skôr zaregistrovať. (Exohosting)

 

 

Zdieľajte:

Sme pripravený pracovať pre Vás, ozvite sa nám!

Email Marketing

Vytvárame pôsobivé emailové kampane. Oslovte Vašich zákazníkov a zvýšte svoje predaje!

Sociálne siete

Žijeme vo svete sociálnych sietí. Cielené kampane Vám pomôžu osloviť práve tie skupiny ľudí, ktoré potrebujete.

Máte záujem o naše služby?Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave či už ohľadom tvorby novej stránky, redizajne starej, prípadne o zlepšení jej pozícií vo vyhľadávačoch. Alebo máte záujem o naše grafické práce? Určite sa ozvite!


VOLAJTE

Kedykoľvek počas pracovných dní na naše telefónne číslo

PÍŠTE

Pošlite nám email s Vašou otázkou alebo dopytom

KANCELÁRIA

Nájdete nás na adrese Martin - Priekopa 036 08, Sučianska 31