Internetové obchody

Nenechajte, aby Vás konkurencia prebehla a ponúknite svoje produkty zákazníkom k nákupu priamo cez internet. Či len ako privyrobenie ku kamennej predajni, alebo hlavná obchodná činnosť, Vaše zisky vďaka internetovému obchodu ďalej porastú.

Priebeh vytvorenia e-shopu u nás.

Webdesign: Na začiatok sa porozprávame o možnostiach grafického výzoru stránky. O umiestnení navigácie, a iných prvkov podľa Vášho želania. My tiež poskytneme návrhy, podľa našich osvedčených postupov, a s týmto základom vytvoríme vizuálnu stránku vašeho e-shopu.

Výroba stránky: Celý proces tvorby www stránky si môžete pozerať z ľubovoľného zariadenia, keďže bude prebiehať priamo na internete. Nie Však na Vami zvolenej doméne. Tam potom presunieme až hotovú stránku. Kým sa tak stane, budeme z Vašej strany potrebovať aj materiály, ktoré na e-shop umiestnime. Sú to hlavne texty k jednotlivým podstránkam a produktom a, samozrejme, aj obrázky. Spomedzi nich bude najdôležitejšie logo. V prípade, že ho ešte nemáte, alebo chcete nové, vieme ho navrhnúť. Pozrite si nami vytvorené logotypy v referenciách.

Vytváranie produktov: Ďalšou vecou potrebnou pre internetový obchod sú, samozrejme, jeho produkty. Bez nich by e-shop nemal príliš veľký význam. Na začiatok Vám nahráme zopár produktov, pričom Vás to aj naučíme. Musíme upozorniť, že Vám nenahráme všetky produkty. Túto úlohu budete musieť zvládnuť sami.

Zaučenie do cms systému: V tomto kroku Vás naučíme všetko potrebné ohľadom obsluhy Vášho internetového obchodu. Vytvoríme ho vo vhodnom cms systéme (wordpress, magento,…). Pomocou neho si budete môcť sami spravovať obsah viditeľný na Vašej stránke. Nemusíte sa ničoho báť, je to celkom jednoduché a do samotného programovania to má veľmi ďaleko. Čo to vlastne je ten cms systém sa dočítate tu.

Čo ďalej? S odovzdaním internetového obchodu naša spolupráca skončiť nemusí. Sme pripravení spolupracovať s Vami aj naďalej. Môžeme vám graficky upravovať obrázky vašich produktov alebo vám pomôžeme s vytvorením newslettera. Rozhodnutie je len na Vás.

Stále sa neviete rozhodnúť prečo si vybrať práve nás?
Možno Vám v rozhodovaním pomôžu referencie na nami vytvorené e-shopy. Prípadne si môžete pozrieť aj webové stránky. Nájdete tam aj odkazy, pomocou ktorých sa dostanete priamo na danú stránku alebo obchod.
Taktiež si môžete pozrieť náš profil, kde sa o našom tíme dozviete viac informácií.

Sme pripravený pracovať pre Vás, ozvite sa nám!

Tvorba internetových obchodov


Email Marketing

Vytvárame pôsobivé emailové kampane. Oslovte Vašich zákazníkov a zvýšte svoje predaje!

Sociálne siete

Žijeme vo svete sociálnych sietí. Cielené kampane Vám pomôžu osloviť práve tie skupiny ľudí, ktoré potrebujete.

Pozývame Vás na kávu

Dohodnite si s nami stretnutie a nezáväzne sa môžeme porozprávať o Vašej predstave či už ohľadom novej stránky, redizajne starej alebo prípadných grafických či programátorských prácach.


VOLAJTE

Kedykoľvek počas pracovných dní na naše telefónne číslo

PÍŠTE

Pošlite nám email s Vašou otázkou alebo pripomienkou

KANCELÁRIA

Nájdete nás na adrese Martin - Priekopa 036 08, Sučianska 31