SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Prečo je SEO optimalizácia potrebná

Mnoho firiem si je už vedomých dôležitosti webovej prezentácie. Nechajú si spraviť web, ktorý vyzerá pekne a spustia ho. Po nejakom čase však zisťujú, že web nespĺňa očakávané ciele, má menšiu návštevnosť ako konkurenčné weby. Webu totiž nestačí byť pekný, keď ho nikto neuvidí.

Ak sa Vaša stránka nenachádza na dobrých pozíciach vo vyhľadávaní, záujemca o Vaše služby skončí u konkurencie. Väčšina si vyberie z prvej alebo druhej strany najdených stránok vo vyhľadávaní.

Pomôžeme vám. Vďaka SEO optimalizácii príde z vyhľadávačov na Vašu stránku viac ľudí, z ktorých sa môžu stať Vaši ďalší zákazníci.

1. KOMUNIKÁCIA

Komunikácia je prvým krokom. Či už nám zadáte Vašu presnú predstavu alebo nám prenecháte iniciatívu a voľnosť pri tvorbe, pre perfektný výsledok spravíme naše maximum.

2. PLÁNOVANIE

Proces tvorby projektu naplánujeme na postupné kroky, dohodneme sa na spoločných termínoch. Dodanie podkladov z Vašej strany a nami dodané výstupy v stanovenom čase.

3. IMPLEMENTÁCIA

Implementácia Vašich predstáv, vytvorenie funkčnej internetovej prezentácie z dodaných podkladov a schválených grafických návrhov. Vytvoríme grafické návrhy prospektov, katalógov, billboardov a pod.

4. ODOVZDANIE

Konečným cielom je Vaša spokojnosť a odovzdanie hotového projektu. Zaučíme Vás do obsluhy Vašej novej stránky alebo internetového obchodu. Naša podpora však pokračuje aj po prevzatí Vášho produktu.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave a navrhneme Vám naše kreatívne riešenia.


VOLAJTE

Počas pracovných dní na telefónne číslo

PÍŠTE

Máte otázku alebo záujem o naše služby?

KANCELÁRIA

Nájdete nás na Košútska 12, 036 01 Martin