Tvorba eshopu

Priebeh vytvorenia internetového obchodu

Dizajn a štruktúra webu: Navrhneme Vám výzor Vášho eshopu. Grafický návrh môžete pripomienkovať a my zapracujeme Vaše požiadavky. Po schválení dizajnu pokračujeme vytvorením „živej“ verzie eshopu.

Naplnenie obsahom: Na eshop nahodíme potrebné texty do jednotlivých stránok ako je profil, kontakt, informácie o spôsoboch dopravy a platbách. Súčasťou eshopu môže byť aj sekcia blog (novinky alebo články).

Pridanie produktov: Ďalším krokom, potrebným pre internetový obchod, je pridanie produktov. Na začiatok vytvoríme niekoľko vzorových produktov a zaučíme Vás, aby ste boli schopný si ďalšie produkty vytvárať sami.

Zaučenie do redakčného systému CMS: V tomto kroku Vás naučíme všetko potrebné ohľadom obsluhy Vášho internetového obchodu – ako je pridávanie stránok, podstránok, textov, obrázkov či celých galérií. Nemusíte sa ničoho báť, je to celkom jednoduché a od reálneho programovania to má veľmi ďaleko. Obsluha CMS systému sa dá porovnať s vytváraním textu v programoch ako je Microsoft Word.

Čo ďalej? Odovzdaním internetového obchodu naša spolupráca skončiť nemusí. Môžete využiť naše ďalšie služby potrebné k budovaniu webu či eshopu, ako je SEO optimalizácia, online marketing, príprava textov (copywriting), grafické práce a pod.

Stále sa neviete rozhodnúť prečo si vybrať práve nás?
Možno Vám v rozhodovaním pomôžu Referencie web stránky a eshopy.

Overenie a registrácia domény (Websupport)

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave a navrhneme Vám naše kreatívne riešenia.


VOLAJTE

Počas pracovných dní na telefónne číslo

PÍŠTE

Máte otázku alebo záujem o naše služby?

KANCELÁRIA

Nájdete nás na Košútska 12, 036 01 Martin