Responzívne webstránky


Vytvárame webstránky, ktoré sa prispôsobujú rôznym zariadeniam od počítača k tabletu až po obrazovky mobilných telefónov. Takéto stránky sú zvýhodňované vo vyhľadávačoch a ľuďom uľahčujú prehliadanie Vašej stránky. Nechajte si vytvoriť modernú web stránku.

Ukážky vytvorených stránok

Perfektné na počítačoch

Vytvorené internetové stránky sú na počítačoch a notebookoch v tradičnej podobe, tak ako ste na ne zvyknutý. Stránky sa v tomto režime bežne ovládajú pomocou myšky a veľká plocha umožňuje rôzne rozloženie grafických a obsahových prvkov, použitie animácií a podobne.

Skvelé na tabletoch

Na tabletoch je zúžený priestor. Stránka ešte stále môže používať viac-stĺpcový dizajn, avšak niektoré prvky sa už môžu usporiadať inak, menu sa už môže v prípade potreby schovať do rozbaľovacej podoby. Je potrebné počítať s ovládaním pomocou prstvov.

Vynikajúce na smartfónoch

Na mobilných telefónoch je najvhodnejšie použitie jednostĺpcového dizajnu. Niektoré grafické prvky sa v mobilnej verzii stránky nemusia zobrazovať, aby zbytočne neznepríjemňovali užívateľom pohyb na stránke. Je dôležité prispôsobiť stránku na ovládanie dotykom.

Táto stránka je responzívna. Skúste zmenšovať prehliadač, aby ste videli ako sa stránka prispôsobí aktuálnej šírke prehliadača.

1. KOMUNIKÁCIA

Komunikácia je prvým krokom. Či už nám zadáte Vašu presnú predstavu alebo nám prenecháte iniciatívu a voľnosť pri tvorbe, pre perfektný výsledok spravíme naše maximum.

2. PLÁNOVANIE

Proces tvorby projektu naplánujeme na postupné kroky, dohodneme sa na spoločných termínoch. Dodanie podkladov z Vašej strany a nami dodané výstupy v stanovenom čase.

3. IMPLEMENTÁCIA

Implementácia Vašich predstáv, vytvorenie funkčnej internetovej prezentácie z dodaných podkladov a schválených grafických návrhov. Vytvoríme grafické návrhy prospektov, katalógov, billboardov a pod.

4. ODOVZDANIE

Konečným cielom je Vaša spokojnosť a odovzdanie hotového projektu. Zaučíme Vás do obsluhy Vašej novej stránky alebo internetového obchodu. Naša podpora však pokračuje aj po prevzatí Vášho produktu.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave a navrhneme Vám naše kreatívne riešenia.


VOLAJTE

Počas pracovných dní na telefónne číslo

PÍŠTE

Máte otázku alebo záujem o naše služby?

KANCELÁRIA

Nájdete nás na Košútska 12, 036 01 Martin