Responzívne webstránky


Vytvárame moderné webstránky, ktoré sa prispôsobujú rôznym zariadeniam od počítača k tabletu až po obrazovky mobilných telefónov. Takéto stránky sú zvýhodňované vo vyhľadávačoch a ľuďom uľahčujú prehliadanie Vašej stránky. Vyvoríme Vám responzívnu stránku, prípadne prevedieme Vašu súčasnú do responzívnej podoby.

Perfektné na počítačoch

Vytvorené internetové stránky sú na počítačoch a notebookoch v tradičnej podobe, tak ako ste na ne zvyknutý. Stránky sa v tomto režime bežne ovládajú pomocou myšky a veľká plocha umožňuje rôzne rozloženie grafických a obsahových prvkov, použitie animácií a podobne.

Skvelé na tabletoch

Na tabletoch je zúžený priestor. Stránka ešte stále môže používať viac-stĺpcový dizajn, avšak niektoré prvky sa už môžu usporiadať inak, menu sa už môže v prípade potreby schovať do rozbaľovacej podoby. Je potrebné počítať s ovládaním pomocou prstvov.

Vynikajúce na smartfónoch

Na mobilných telefónoch je najvhodnejšie použitie jednostĺpcového dizajnu. Niektoré grafické prvky sa v mobilnej verzii stránky nemusia zobrazovať, aby zbytočne neznepríjemňovali užívateľom pohyb na stránke. Je dôležité prispôsobiť stránku na ovládanie dotykom.

Táto stránka je responzívna. Skúste zmenšovať prehliadač, aby ste videli ako sa stránka prispôsobí aktuálnej šírke prehliadača.

Tvorba web stránok

Prečo si nechať vytvoriť internetovú stránku?

Žijeme v 21. storočí, keď väčšina ľudí denne využíva informačné technológie. Mať internetovú stránku je pre firmy, organizácie alebo tých, ktorý chcú dať vedieť o svojej činnosti, produkte či službe v dnešnej dobe prakticky nevyhnutnosťou. Nestačí len to, aby Vás ľudia na internete našli. Je dobré, ak Vaša stránka získa stálych zákazníkov.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

  • vytvárame kvalitné stránky podľa moderných technológií a štandardov
  • tvoríme responzívne www stránky, ktoré sa prispôsobia všetkým zariadeniam
  • stránky, ktoré robíme sú vynikajúco prístupné pre vyhľadávače ako Google a Bing
  • dbáme na prístupný a pútavý dizajn, pričom myslíme na ergonomickosť a prehľadnosť stránky
  • máme skúsenosti – tvorbe webstránok sa venujeme už viac ako 10 rokov
  • máme referencie, ktoré hovoria za nás
  • pomôžeme Vám pri zvyšovaní návštevnosti kvalitnou SEO optimalizáciou
  • vždy sme ochotní načúvať Vašim pripomienkam a tie zapracovať do realizovaného projektu
  • pre zákazníka sme vždy dosiahnuteľný. Naše služby pre Vás nekončia uhradením faktúry. Vždy sme ochotní Vám pomôcť či už rôznymi vylepšeniami alebo našimi radami, ako posunúť Vaše internetové stránky ďalej

Tu si môžete overiť dostupnosť Vašej domény, ak je voľná, odporúčame Vám si ju čím skôr zaregistrovať. (Exohosting)

Grafický návrh webu je dôležitejší ako si mnohí myslia. Je síce pravda, že kvalitné stránky robí ich obsah, ale prvým dojmom zákazník odlíši Vašu prezentáciu od konkurencie. Dobrý obsah, ale v nekvalitnom “obale” môže zákazníka odradiť. Preto sa snažíme, aby stránky ktoré vytvárame, boli aj po grafickej stránke pre ich užívateľov pútavé a príjemné. Nie nadarmo sa vraví, že pekný obal predáva sám.

Ako postupujeme pri tvorbe internetových stránok

Vypočujeme si Vaše požiadavky a očakávané cieľe internetovej prezentácie. Spravíme počiatočnú analýzu, s ktorou následne prichádza prvý návrh, ako by mohla stránka vyzerať. Po Vašom odsúhlasení grafického návrhu sa pustíme do jeho prerobenia na “živú” a funkčnú stránku. Po jej vyhotovení Vás zaškolíme do obsluhy CMS systému, aby ste si tak sami mohli pridávať nový obsah na stránku. Samozrejme naše služby tým nekončia a stránku môžete zveriť do našej starostlivosti. Ponúkame tiež kvalitné SEO služby, ktoré platia aj pre zákazníkov, ktorí novú stránku nepotrebujú, ale majú len záujem o zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch.

Zdieľajte:

Sme pripravený pracovať pre Vás, ozvite sa nám!

Email Marketing

Vytvárame pôsobivé emailové kampane. Oslovte Vašich zákazníkov a zvýšte svoje predaje!

Sociálne siete

Žijeme vo svete sociálnych sietí. Cielené kampane Vám pomôžu osloviť práve tie skupiny ľudí, ktoré potrebujete.

Máte záujem o naše služby?Kontaktujte nás!

Pozývame Vás na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave či už ohľadom tvorby novej stránky, redizajne starej, prípadne o zlepšení jej pozícií vo vyhľadávačoch. Alebo máte záujem o naše grafické práce? Určite sa ozvite!


VOLAJTE

Kedykoľvek počas pracovných dní na naše telefónne číslo

PÍŠTE

Pošlite nám email s Vašou otázkou alebo dopytom

KANCELÁRIA

Nájdete nás na adrese Martin - Priekopa 036 08, Sučianska 31