Tvorba web stránok Martin

Prečo si vybrať na tvorbu web stránky miestnu firmu?


Tvorba webstránok Martin, Žilina a okolie

Žijeme v dobe, keď vieme veľa vecí vybaviť online aj na diaľku. Ten, kto vám robí web môže kľudne žiť na opačnej strane našej zeme. Napriek tomu je veľká výhoda, keď tvorca, či správca vášho webu, bude z vášho mesta alebo blízkeho okolia.

Mnohí z našich zákazníkov pokladajú za veľký prínos, keď sa s nami môžu osobne stretnúť. Takéto stretnutie dobre odprezentuje našu firmu a aj nás samých. Zákazník tak môže lepšie zistiť, či mu vyhovujeme aj ako ľudia. Môžeme povedať, že tu ide o akúsi „biznis príťažlivosť“. Totiž nejde len o vytvorenie webovej stránky. Tým sa všetko len začína. Často aj po vytvorení stránky ostávame v kontakte a spolupracujeme naďalej.

Príklady našich služieb po odovzdaní webstránky:

  • konzultácie a poradenstvo
  • zlepšovanie pozícií stránky vo vyhľadávaní pomocou onpage SEO
  • správa obsahu stránky
  • zaučenie do redakčného systému
  • tvorba reklamných kampaní (Facebook, Instagram, YouTube..)
  • správa sociálnych sietí
  • rôzne grafické práce, či už na stránke alebo pre tlač (letáky, vizitky..)

a mnohé iné..

Výberom lokálnej firmy, či kreatívca, zároveň podporíte miestnu ekonomiku a váš región. Podporou ľudí z vášho okolia zasejete niečo, z čoho môže neskôr vyrásť dobrá úroda aj pre vás samých.

Možnosť si sadnúť spolu pri šálke kávy a prediskutovať nové možnosti a stratégie v online priestore je obrovská výhoda. Naša firma sídli v Martine a 80% našich zákazníkov si nás vyberá práve na základe toho, že sme im „po ruke“.

Podiel zákazníkov pri tvorbe web stránok Martin, Žilina, Slovensko
Podiel našich zákazníkov pri tvorbe web stránok Martin, Žilina, Slovensko

Samozrejme môžeme pre vás pracovať, aj ak nie ste z blízkeho okolia. 11% našich zákazníkov je mimo nášho kraja (väčšinou Bratislava). Vtedy je však náš kontakt obmedzený vo veľkej miere na online komunikáciu.

Rada na záver

Uistite sa, že človek alebo firma, ktorej dávate zákazku, má dobré meno a dobré referencie. Pri osobnom stretnutí vám môže pomôcť aj intuícia a dokážete veľakrát odhadnúť, ako sa vám bude spolupracovať. Pokiaľ je to možné, nikdy nedávajte peniaze dopredu, ale dohodnite sa napríklad na prvej platbe až po schválení grafického návrhu stránky (takto to funguje u nás) a nekúpite tak mačku vo vreci.